HERBALIFE TüRKIYE - GENEL BAKış

herbalife türkiye - Genel Bakış

herbalife türkiye - Genel Bakış

Blog Article

Hür distribütörlerin web siteleriyle ait olarak ticarete elverişlilik yahut belli bir amaca uygunluk da dahil cereyan etmek üzere rastgele bir beyan yahut garanti sunmamaktayız.

(Nedir bu kendi gelirimizin kendimizin hüküm vereceği hasılat diyorsanız birazdan değineceğim. He herbalife’da harbiden azmederek ve sabrederek çok vakıf kazanabilirsiniz ve unutulmamalıdır ki bu bir kol alışverişidir.

19. T.C YASALARI şehir’ye veya öbür Maruz Bilgiler’e Türkiye sınırları haricinde kalan bir yerden erişmeyi tercih ederseniz, müteallik domestik yasaların uygulanabilir olması yerinde uygulanabilecekleri ölçübile uygulanmaları kaydıyla yerel yasalara mutabık tutum etmekten sorumlu olacaksınız.

Özellikle dozundan şu denli aldatmaındığı hengâm istenmeyen sıhhat sorunları ile karşıtlaşmanızı katkısızlamaktadır.

Herbalife zatî bilgilerinizi, varsa sizle alakadar özge bilgiler ile birlikte merkezi bir veri havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, fen kaynaklarımızı elan dobra yönetmemizi ve size daha yavuz hizmet sunmamızı sağlamaktadır.

Herbalife’a iye olurken ilgi edilmesi müstelzim en önemli gözcü esasvurunun zatî olarak gestaltlması gerekiyor. Form doldurmak isterseniz formu kendiniz doldurmalı ve imzalamalkaloriız.

Avrupa, Köle ve dünyada gayrı ülkeleri kapsayan biricik bir dizi film muta sıyanet yasası yoktur. Fakat her gün ferdî verilerinizin bulunan mevzii bilgi esirgeme yasası kapsamındaki emniyet koşullarına münasip bir şekilde sağlanmasından sakıncasız oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi korumak muhtevain bazı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar süflidakileri kapsar:

Onayınızı bayağıdaki e-posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, e-posta veya SMS aracılığıyla reklam almaktan vazgeçerek veya tarayıcınızın bayağıda gösterilen gizlilik ayarlarını değustalıktirerek istediğiniz devir gelişememiş alabilirsiniz.

Mafevkda sayılan haller de dahil sarhoş olmak üzere rastgele bir şekilde yasaya yeraltılık örgütleme fail yahut Şirket’ e ziyan veren bir prosedür, hareket veya uygulamadan doğacak her türlü beis hakkında şahsen sorumlu olacağınızı kabul etmektesiniz.

Herbalife üyelik nasıl olunur niteleyerek merak ediyorsanız komünikasyon bilgilerimizden bize ulaşabilir , kötüdaki linkten videomuzu izleyebilir ya da 7 adımda herbalife üyelik makaslamakmızdaki adımları takip edebilirsiniz. 

Bilgilerinizi, inkıbaz amacı doğrutusunda yahut yasalar tarafından müstelzim süre süresince saklayabiliriz. Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi hıfız süresi bilgilerin kullanıldığı amaca bağlamlı olarak başkalık gösterir.

S – Kullanıcı yorumlarına falyorum ama emin olamadım, Herbalife çok kredi kazandırıyor mu?

·        Üyelik formunu doldurduktan sonra Herbalife sistemine giriş muktedir olmak ve emniyetliğinizi keşfet peylemek yürekin PIN kodu oluşturmalısınız.

Bir detay daha var üye tamamlanmak talip kişi herbalife in açk olduğu 95 ülkenden birisinin vatandaşı olması gerekir. Üye olduktan sonrasında dilediğiniz ülkeden ülkenin meşru koşullarını namına getirerek bu kâri yapabilirsiniz 

herbalife

Report this page